Objednejte se zde

Jak se objednávat

Naše ordinace nabízí možnost objednání přes internet. Nejprve se budete muset do systému registrovat (klikněte ve formuláři na Přihlášení, nebo klikněte SEM). Pak můžete objednávkový systém používat (buď se přihlaste předem, nebo si nejprve vyberte termín a přihlaste se před jeho potvrzením). Můžete si vybrat účel návštěvy, lékaře a volný termín, který vám vyhovuje.

Pozor: pokud je účelem vaší návštěvy Vstupní vyšetření nebo Kontrola, je nezbytné se objednat v naší ordinaci dvě návštěvy. Objednejte se tedy nejprve na Odběry (první návštěva), následně (přibližně za týden) na Vstupní vyšetření nebo Kontrolu (druhá návštěva). Odběr i vyšetření/kontrolu je nutné objednat u stejné lékařky. Je-li účel vaší návštěvy jiný, je možné se objednat bez odběrů.

Objednanou návštěvu vám ordinace ve všech případech předem potvrdí. Pokud má být její součástí odběr a nebude zvlášť objednán, nelze návštěvu potvrdit. Současně není možné se objednat jen na odběr, bez následného objednání na Vstupní vyšetření nebo Kontrolu. Upozorňujeme, že kvůli vytížení naší ordinace je možné, že volný termín může být k dispozici až za dva měsíce.


Pokud se vám nedaří objednat se přes formulář na této stránce nebo se vám nezobrazuje správně, klikněte prosím SEM, stejný formulář se vám otevře v novém panelu nebo okně.